Gold Maxx Power

Znajdź więcej niż złoto

 

 

Gold Maxx Power jest idealnym wykrywaczem, przeznaczonym do wyszukiwania małych obiektów na najtrudniejszych obszarach, nawet w glebach silnie zmineralizowanych. Wysoka częstotliwość wyszukiwania (18 kHz) sprawia, że jest on bardzo czuły, na przedmioty trudne do wykrycia, takie jak cienkie monety, złote samorodki, biżuteria i inne małe obiekty.

 

Duża elastyczność ustawień pozwala dostosować urządzenie do gruntu, na którym prowadzone są poszukiwania. Dzięki trybowi pracy wielotonowej oraz przełącznikom IRON LEVEL i IRON THRESHOLD, możesz bardziej precyzyjnie regulować poziom oraz próg dyskryminacji żelaza.

 

Z uwagi na nadzwyczajne zdolności percepcyjne ludzkiego ucha, w detektorach Gold Maxx Power zainstalowana jest sygnalizacja dźwiękowa zamiast wyświetlacza LCD. Umożliwia ona przesyłanie sygnału w czasie rzeczywistym, a także przechwytywanie nawet bardzo niewyraźnych sygnałów, z którymi nie radzą sobie wyświetlacze.

 

Detektor korzysta z sondy o szerokim promieniu skanowaniu, co umożliwia jeszcze lepsze przeszukiwanie gruntu.

 

Aby jeszcze bardziej poprawić selektywność na obszarach zaśmieconych przez żelazo, warto skorzystać z opcjonalnej, eliptycznej sondy (24/11 cm), która świetnie współpracuje z tym wykrywaczem.

 

Jesteśmy pewni, że solidność i jakość wykonania Gold Maxx Power zrobią na Tobie pozytywne wrażenie. Z uwagi na to, że wykrywacz jest głównie wykorzystywany w ekstremalnych warunkach, zwróciliśmy szczególną uwagę na najbardziej wrażliwe elementy. Detektor jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym zyskuje on maksymalną żywotność i użyteczność.

 

Wykrywacz Gold Maxx Power korzysta z całkowicie nowego układu elektrycznego, który posiada następujące funkcje:

 

-Słuchawki bezprzewodowe: Nadajnik słuchawek jest zintegrowany z układem elektronicznym detektorów. Przełącznik FREQ SHIFT na panelu sterowania umożliwia szybkie i łatwe przełączanie się między 2 kanałami (kanał 1 lub 2).

 

- Zmiana częstotliwości: Nowy przełącznik (FREQ SHIFT) służy do zmiany częstotliwości wyszukiwania (Częstotliwość 1 lub 2), co pozwala zredukować zakłócenia pochodzące z innych urządzeń XP działających w pobliżu.

 

- Filtry analogowe wspomagające wykrywanie obiektów na obszarach skażonych żelazem. Sygnały generowane przez żelazo są wówczas mocno zredukowane. Dzięki temu możesz znacznie łatwiej i szybciej znaleźć metale, których poszukujesz i pominąć te, które są Ci niepotrzebne.

 

- Ulepszona gradacja ustawień czułości jest teraz o wiele bardziej precyzyjna. Zwiększony zakres ustawień czułości, pozwoli Ci lepiej dostroić ten parametr i tym samym zwiększyć efektywność wyszukiwania.

 

- Gold Maxx Power jest wykrywaczem wielotonowym, ale użytkownik może samodzielnie regulować poziom dyskryminacji żelaza za pomocą przełącznika IRON THRESHOLD.

Zakres jego regulacji ma aż 20 poziomów (0–20). Przy ustawieniu 0, wszystkie żelazne przedmioty o średnim tonie są odnotowywane za pomocą sygnału dźwiękowego. Zwiększenie ustawień, zmniejsza wysokość tonu żelaza, który jest wykrywany przez detektor. Oznacza to, że na przykład małe gwoździe będą wyłapywane na niskich tonach, a duże zostaną wykryte na średnich. Należy pamiętać, że zbyt wysoki poziom dyskryminacji może obniżyć skuteczność wykrywacza.

Wcześniej parametry dyskryminacji były domyślnie dopasowane do preferencji większości użytkowników. Coraz częściej jednak początkujący użytkownicy nie chcą, aby ich sprzęt rejestrował żelazo, a Ci zaawansowani preferują opcje ułatwiające im prowadzenie poszukiwań na trudnych terenach.

 

 

Domyślne ustawienia przełączników GROUND, SILENCER i IRON VOLUME pozostały bez zmian.

 

- Gold Maxx Power jest wyposażoną w nowy, mocny układ elektroniczny łączący wydajność ze swobodą indywidualnego dopasowania ustawień, czyli 2 aspekty, które są zazwyczaj bardzo trudne do połączenia. Pod względem szybkości analizy, detektor Gold Maxx Power jest daleko przed konkurencją, oferującą sprzęt o podobnej średnicy sondy.

 

Zalety:

 

- Nowa 9-calowa sonda wykonana z włókna węglowego z nowocześnie zaprojektowaną osłoną.

- Odporny, niekrępujący swobody ruchu kabel

- Najwyższej klasy wtyczka XP, całkowicie wodoodporna.

- Lekki i solidnie wykonany panel sterowania. Dla wygody może być noszony na biodrach (Torba przypinana do paska dołączona do zestawu). Można go przymocować także pod podłokietnikiem.

- Lekki i idealnie zbalansowany wykrywacz

- Bardzo wytrzymały podłokietnik

- 3-częściowy, składany wysięgnik

- Dolny wysięgnik wykonany z włókna szklanego

- Nowa, wszechstronna torba na biodra, w której można umieścić panel sterowania

 

Specyfikacja techniczna:

 

- Częstotliwość pracy: 18 kHz,

- Dynamiczny tryb pracy

- Wielotonowa dyskryminacja w trybie ALL METAL

- Mikroprocesor analizujący sygnały

- Panel głośności dla niskich tonów (poziom głośności dla sygnału żelaza)

- Nowa regulacja progu dyskryminacji żelaza (IRON THRESHOLD), dzięki której bardzo precyzyjnie zidentyfikujesz żelazo o niskich tonach

- Regulowany balans gruntu

- Przełącznik SILENCER: 3 stopnie regulacji fałszywych sygnałów żelaza

- Bezprzewodowy nadajnik słuchawkowy (nowa, 2-kanałowa wersja) wbudowany w układ elektroniczny detektora

- Nowy przełącznik FREQ SHIFT na przodzie wykrywacza, służący do redukowania zakłóceń z innymi urządzeniami XP używanymi w pobliżu

- Zmiana kanału dla słuchawek bezprzewodowych (kanał 1 lub 2)

- Zmiana częstotliwości dla wykrywacza (częstotliwość 1 lub 2)

- Ulepszone stopniowanie regulacji czułości wykrywania

- Nowy, mocny i całkowicie przerobiony układ elektroniczny, łączący wydajność z wyższą czułością na małe obiekty

- Szybsze niż w poprzednich wersjach odświeżanie sygnału, umożliwiające odnajdywanie poważniejszych obiektów niż żelazo (np. złoto, biżuteria, itp.)

- Zasilanie: 8 baterii alkalicznych AA (1,5V) lub ładowany akumulator NiMh

- Żywotność baterii: alkaliczne: 50 h; Akumulator: 50 h (2300 mAh NiMh)

- Dioda sygnalizująca niski poziom baterii

- Osłona na sondę, słuchawki FX-01 typu backphone i torba na biodra dołączone do zestawu

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 

-Ładowarka do jednoczesnego ładowania wszystkich 8 baterii poprzez kieszeń w sondzie

- Akumulator Nimh, który można ładować

- 3 rodzaje sond: 27 centymetrowa, eliptyczna (24/11 cm) i koncentryczna (25/21 cm)

 

5 lat gwarancji