Adventis 2

Adventis 2

 Wykrywacz Adventis 2 jest przemyślaną kombinacją analogowo-cyfrowej technologii i korzyści wynikających z najnowszych osiągnięć na tym polu. Ten detektor pozytywnie zaskoczy Cię swoją niezawodnością, mocą i głębokością wyszukiwania.

Dzięki dużej wiedzy o technologii analogowo-cyfrowej, firma XP stworzyła mikroprocesor analizujący sygnały dyskryminacyjne. Ten mikroprocesor, szybciej analizujący sygnały dyskryminacyjne, powoduje zarówno wzrost mocy i stabilności detektora, jak i lepszą efektywność w odrzucaniu sygnałów z niechcianych przedmiotów.

Duża elastyczność w regulowaniu dyskryminacji pozwoli Ci dopasować urządzenie do rodzaju ziemi, w której prowadzisz poszukiwania. 2 poziomy dyskryminacji zapewnią Ci większą dowolność w regulacji dyskryminacji żelaza i tym samym ułatwią skuteczną detekcję.
Intensywność  rozróżnienia przedmiotów żelaznych i nieżelaznych można regulować za pomocą pokrętła i zwiększyć efektywność wyszukiwania.
Wysoka czułość sondy (typu Double D), umożliwia bardzo dokładne przeszukiwanie gruntu.
Wskaźnik najdogodniejszych ustawień (czerwone strzałki) pozwoli początkującym użytkownikom łatwiej i szybciej rozpocząć wyszukiwanie, bez zagłębiania się w niuanse techniczne.Jesteśmy pewni, że solidność i jakość wykonania Adventis 2 zrobią na Tobie pozytywne wrażenie. Z uwagi na to, że wykrywacz jest głównie wykorzystywany w ekstremalnych warunkach, zwróciliśmy szczególną uwagę na najbardziej wrażliwe elementy. Detektor jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym zyskuje on maksymalną żywotność i użyteczność

Już od pierwszego zetknięcia z detektorem XP, przekonasz się jak łatwe i wygodne jest jego używanie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem czy nowicjuszem, wykrywacz przyniesie Ci ogromną satysfakcję bez konieczności manipulowania skomplikowanymi parametrami.

Wykrywacz Advenits 2 korzysta z całkowicie nowego układu elektrycznego, który posiada następujące funkcje:

- Słuchawki bezprzewodowe: Nadajnik słuchawek jest zintegrowany z układem elektronicznym detektorów. Przełącznik FREQ SHIFT na panelu sterowania umożliwia szybkie i łatwe przełączanie się między 2 kanałami (kanał 1 lub 2).

- Zmiana częstotliwości: Nowy przełącznik (FREQ SHIFT) służy do zmiany częstotliwości wyszukiwania (Częstotliwość 1 lub 2), co pozwala zredukować zakłócenia pochodzące z innych urządzeń XP działających w pobliżu.

- Filtry analogowe wspomagające wykrywanie obiektów na obszarach skażonych żelazem. Sygnały generowane przez żelazo są wówczas mocno zredukowane. Dzięki temu możesz znacznie łatwiej i szybciej znaleźć metale, których poszukujesz i pominąć te, które są Ci niepotrzebne.

- Ulepszona gradacja ustawień czułości jest teraz o wiele bardziej precyzyjna. Zwiększony zakres ustawień czułości, pozwoli Ci lepiej dostroić ten parametr i tym samym zwiększyć efektywność wyszukiwania.

Zalety:

- Nowa 9-calowa cewka wykonana z włókna węglowego włącznie z nowocześnie zaprojektowaną pokrywą cewki
- Odporny, niekrępujący swobody ruchu kabel
- Najwyższej klasy wtyczka XP, całkowicie wodoodporna.
- Lekki i solidnie wykonany panel sterowania. Dla wygody może być noszony na biodrach (Torba przypinana do paska dołączona do zestawu). Można go przymocować także pod podłokietnikiem.
- Lekki i idealnie zbalansowany wykrywacz
- Bardzo wytrzymały podłokietnik
- 3-częściowy, składany wysięgnik
- Dolny wysięgnik wykonany z włókna szklanego
- Nowa, wszechstronna torba na biodra, w której można umieścić panel sterowania

Specyfikacja techniczna:

- Częstotliwość: 4,6 kHz
- Dynamiczny tryb pracy (przy ustawieniu ALL METAL + dyskryminacja)
- Mikroprocesor analizujący sygnały
- Dyskryminacja regulowana na 2 poziomach (D1-D2)
- Regulowany balans gruntu
- Bezprzewodowy nadajnik słuchawkowy (nowa, 2-kanałowa wersja) wbudowany w układ elektroniczny detektora
- Zasilanie: 8 baterii alkalicznych AA (1,5V) lub ładowany akumulator NiMh
- Żywotność baterii: alkaliczne: 45 h; Akumulator: 45 h (2300 mAh NiMh)
- Dioda sygnalizująca niski poziom baterii
- Osłona na sondę i torba na biodra dołączone do zestawu

Akcesoria dodatkowe:
- Ładowarka do jednoczesnego ładowania wszystkich 8 baterii poprzez kieszeń w sondzie
- Akumulator Nimh, który można ładować
- 3 rodzaje sond: 27 centymetrowa, eliptyczna (24/11 cm) i koncentryczna (25/21 cm)

5 lat gwarancji