Aktualności

Nowa wersja V4 i akcesoria

Jest już dostępna do pobrania nowa wersja oprogramowania V4:

Link do strony http://www.xpmetaldetectors.com/metal-detector/deus-update/ 

 

Aktualizacja urządzeń XP do nowej wersji oprogramowania V4 Deus pozwala korzystać z wielu nowych funkcji.

 

Aby używać tych nowych funkcji wszystkie elektroniczne elementy detektora DEUS ( panel RC, cewki, słuchawki ) powinny być zaktualizowane i pracować w tej samej wersji oprogramowania V4.

Dla przykładu: jeżeli słuchawki WS5 posiadają stare oprogramowanie 3.2 to nie będą współpracować z panelem RC, który ma już wgraną nową wersę V4.

 

Ważne:

- przed rozpoczęciem aktualizacji należy się upewnić, że podłączane urządzenie jest w pełni naładowane !

- do połączenia z komputerem służy specjalny pojedynczy kabel USB ( nie używać kabla połączeniowego XP z trzema wtyczkami )

- w pierwszej kolejności należy podłączyć i zaktualizować panel RC, następnie postępować wg kolejnych komunikatów w celu aktualizacji cewki lub słuchawek.

 

Aktualizacja jest prosta i trwa zaledwie kilka minut, jedyny warunek jest taki, że trzeba posiadać panel RC. Jeżeli jednak nie macie Państwo zestawu detektora DEUS z panelem RC lub doświadczenia z aktualizacją oprogramowania DEUS, to nasza firma może wykonać taką instalację do nowej wersji oprogramowania V4.

 

Uwaga: nowa biała cewka XP ( 9'' typ HF ) oraz Pinpointer MI-6 od razu pracują w fabrycznie zainstalowanej wersji oprogramowania V4.

 

Więcej informacji o oprogramowaniu V4 DEUS oraz o najnowszych akcesoriach XP do detektora DEUS do pobrania tutaj:

http://www.xpmetaldetectors.pl/uploads/images/img/PDF/DEUS_update_V4_PL.pdf